نطق قبل از دستور مورخه 2/4/84

نطق قبل از دستور مورخه 2/4/84

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله الرب العالمین

 

خداوند بزرگ را شاکریم که ما را در مقطعی از تاریخ قرار داد که بر ایرانی بودن و اسلامی بودن خود می بالیم زیرا که ملت قدر شناس ایران پیوسته از مسئوولین پیشتازترند. و مسئوولین را بدنبال خود براهی که انتخاب کرده اند رهبری می کنند.

امت بزرگ و هشیار و زمانشناس ایران اسلامی بار دیگر نشان داد که راه خمینی کبیر ادامه دارد و با الهام از رهنمود های مقام معظم رهبری مشعل انقلاب روز بروز فروزان تر خواهد شد همانطور که نمایندگان محترم استحضار دارند در فاصله زمانی کوتاه 35 روزه پدر و مادر خود را از دست دادم هر چند که تحمل فقدان این عزیزان سخت و جای خالی آنها پیوسته برایم غم انگیز است ولی ملت فهیم شهرهای مشگین شهر ،لاهرود ،رضی و روستاهای تابعه و نیز دوستان و آشنایان و بویژه هیئت رئیسه و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی با حضور

 

 

 

 

خویش و یا از طریق صدور اعلامیه و پلاکاردو پیام تسلیت با

اینجانب ابراز همدردی نموده و تحمل این مصیبت را آسان کردند جا دارد از یکایک آنان تقدیر و تشکر نمایم و از خداوند سبحان می خواهم توفیق عنایت فرماید تا با حضور در شادیها یشان گوشه ای از محبت آنان را جبران کنم .

از همه مهمتر حلاوت دو حماسه بزرگ یکی پیروزی جوانان ورزشکار کشورمان و راهیابی تیم ملی فوتبال ایران به مسابقات جهانی 2006 و دیگری حضور بالای 31 میلیونی ملت بزرگ ایران در پای صندوقهای رای بیشترین اثر را در تحمل مصیبت وارده همراه داشت بدین سبب از ملت آگاه و بیدار دل ایران اسلامی که به رویاهای نظریه پردازان استکبار جهانی و بویژه رئیس جمهور کوتاه اندیش آمریکا را آشفته کرده و با حضور حداکثری خود در 27 خرداد سال 1384 رویکرد پر رنگ مردم به اصولگرایی اصلاح طلبانه مورد نظر رهبری و بیزاری از اصلاحات آمریکا را نشان داد تشکر می کنم لذا ضمن تبریک این پیروزی به رهبری نظام و تقدیر و تشکر از مردم بزرگوار ایران از آنان می خواهم در دور دوم انتخابات با حضور پر شور خود اقتدار رئیس جمهور منتخب را فزونتر نمایند .

در ارتباط با حوزه انتخابیه ام شهرهای مشگین شهر ، لاهرود ، رضی و روستاهای تابعه به اطلاع کلیه مسئولان می رسانم که دست تقدیر سبب شد که بارش تگرگ به وزن بالای 200 گرم و طوفان سهمگین یکبار دیگر به محصولات زراعی کشاورزان خسارت زیادی وارد کند بطوری که بالای 33 میلیارد تومان خسارت برآورد شده است لذا از همین جا از مدیران محترم حوادث غیر مترقبه ، وزیر کشور ، وزیر جهاد کشاورزی ،مسئوولین بیمه دعوت می کنم با حضور خود در منطقه خسارت وارده را از نزدیک مشاهده نمایند . از نمایندگان محترم می خواهم با تصویب طرح های فوری نسبت به جبران خسارت وارده اقدام عاجل به عمل آورند. از بانک های عامل یعنی کشاورزی و سپه و تجارت و غیره در خواست می کنم نسبت به تمدید وام و بخشودگی جرایم اقدام لازم را بعمل آورند.

 از خداوند متعال برای همه نمایندگان محترم عزت و برای ملت بزرگ ایران عاقبت بخیری مسئلت می کنم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

/ 0 نظر / 7 بازدید