استقبال عظیم و پر شور مردم در سخنرانی مهندس ولی ملکی

استقبال عظیم و پر شور مردم در سخنرانی مهندس ولی ملکی

سخنرانی مهندس ولی ملکی فرزند غیور ساوالان روز هفتم اسفند ماه سال ۹۰ ساعت ۱۴:۳۰ بعد از ظهر در مسجد امیر المومنین  در حال برگزار شد که استقبال مردم شهید پرور شهرستان مشگین شهر به اندازه ی عظیم و پر شور و شوق بود که قابل توصیف نسیت، باید بود و می دید که مردم فهمیم و دانشور این شهر چقدر طرفدار مولای متقیان علی (ع) هستند که با شعار زبیا و دلنشین  یا علی مشت بزرگی بر دهان دشمنان این مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران می کوبیدند تا باره دیگر دشمنان بداند که مردم این شهر همیشه پشت ولایت و انقلاب بوده و هستند  و برای شکوفایی و سر بلندی نظام جمهوری اسلامی ایران عزیز، در تمام صحنه های این کشور حضور گسترده  و فعال دارند و چه قدر مردم  این شهر علم و دانش روز دارند که برای کور کردن چشم دشمنان و کوبیدن مشت آهنین بر دهان آنها این بار در یک عرصه ملی و مهم به نام  انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی حضور گسترده دارند و از فرزند زحمت کش و انقلابی این شهر آقای مهندس ولی ملکی حمایت گسترده و پر شور خود را اعلام می نمایند .

در شروع برنامه بعد از قرائت قرآن مجری برنامه بیانیه ای به شرح زیر قرائت می نماید

۱- ما هر نوع بد اخلاقی را در رقابت انتخاباتی مردود و مذموم می شماریم و رقبای خود را به رقابت سالم و رعایت بهداشت فرهنگی سیاسی متذکر می شویم.

۲- در غیر اینصورت عواقب بعدی و افشای خلاف های آشکار و پنهان به عهده ی خودشان می باشد .

۳- بعضی از ستاد های انتخاباتی آقایان که شعور سیاسی مردم فهیم و غیور مشگین شهر را به بازی گرفته اند با توسل به بعضی از مهره های سوخته و بیماران سیاسی، سعی در کثیف کردن فضای سالم انتخاباتی دارند وبا توسل به هر شگردی و با استفاده از هر شخصیتی در صدد ایجاد بحران سیاسی هستند، به اطلاع این مردم فهیم مشگین شهر و حومه می رسانیم که این گروه و این افراد مطابق دوره های قبلی به این طریق نفرت همگانی را نسبت به خود بر می انگیزند که گفته اند:

الغریقُ یتشبث بکلّ حشیش یعنی شخصی که در حال غرق شدن است به هر گیاه و خس و خاری می آویزد.

در ادامه برنامه  آقای گلدوست رئیس ستاد مهندس ملکی در ابتدا اشاره به فرهنگ مردم مشگین شهر نمودند که در کل منطقه آذربایجان زبان زد همگان است که با علم و انتخاب درست پای در صحنه انتخابات گذاشته اند.

ایشان در ادامه بحث صنعت مادر پیش کشیدن و ادامه دادن که رشد افتصادی یک شهرستان در ایجاد یک صنعت مادر است که نمونه های از این صنعت مادر عبارتند: از صنعت اتوبوس سازی که در منطقه بعد از اتمام ساخت و آغاز به کار در نوع خود بی نظیر خواهد بود و تعداد زیادی از جوانان جویای کار در این صنعت مادر اشتغال پیدا خواهند کرد . و نوع دیگر پل معلق است که از کارهای اجرای دوره مجلس هفتم، مهندس ولی ملکی می باشد که به عنوان صنعت توریسمی با توجه به زیبای منطقه پارک جنگلی به یک صنعت توریسمی تبدیل خواهد شد که باعث رشد اقتصاد این شهر خواهد گردید.

در ادامه برنامه حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضوی اشاره به صفات یک نماینده خوب و اصلح پرداخت و آقای مهندس ولی ملکی را به عنوان یک انسان متعهد به دین و نظام دانستند و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند:

از مدتها قبل، از مرکز و قرارگاه فرماندهی جبهه کفر و استکبار گرفته تا پادوها و پیاده نظام این جبهه در داخل و خارج، تلاش گسترده ای بکار گرفته شده تا حضور مردم در انتخابات مجلس کمرنگ باشد اما به لطف و فضل الهی، حضور مردم در این انتخابات دشمن شکن خواهد بود.

رقابت غیر از خصومت و تهمت زنی متقابل است، رقابت به معنای اثبات خود با نفی دیگران نیست. رقابت، دادن وعده های خلاف قانون، برای جلب نظر مردم نیست.

مجریان برگزاری انتخابات اعم از دولت و وزارت کشور و همچنین شورای نگهبان باید تمام تلاش خود را برای امانت داری رأی مردم و برگزاری انتخاباتی سالم انجام دهند و همه بدانند هیچ چیزی بالاتر از قانون نیست.

ارتباط نامزدها با مراکز ثروت و قدرت را بسیار مخرب می باشد چرا که این، همان شیوه ای است که در باصطلاح دموکراسی های دنیا بویژه در امریکا مرسوم است و نامزدها با حمایت مالی کمپانی ها، شرکتها و افراد ثروتمند، وارد انتخابات می شوند و بعد از پیروزی در انتخابات نیز وامدار این افراد هستند و به جای خدمت به مردم، در جهت منافع صاحبان قدرت و ثروت، قانون وضع می کنند.

پس دنبال کسی باشیم که اصلح باشد و دنبال کسی باشیم که با علی باشد و  ادامه دادن که رای ندادن خیانت به نظام است و در آخر شعر زیبای در وصف مولا علی (ع) از شمس تبریزی سرودند

حمد است گفتن نام تو ای نور فرخ نام تو           خورشید و مه هندوی تو الله، مولانا علی

خورشید مشرق خاوری در بندگی بسته کمر      ماهت غلام نیک پی الله، مولانا علی

ای شاه شاهان جهان الله، مولاناعلی              ای نور چشم عاشقان الله، مولانا علی

خورشید باشد ذره‌ای از خاکدان کوی تو            دریای عمان شبنمی الله، مولانا علی

سخنان حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضوی به اندازه ای دل نشین بود که سیراب کننده هر مومن می شد.

بلاخر نوبت به شاعر گرانقدر آقای تقی زاده رسید که با سرودنه شعر زیبای به توصیف مولا علی (ع) پرداختند که شور و ذوق مجلس علی بر پا نمودند.

نوبت به سخنرانی چهره ای محبوب مردمی و زحمتکش  این شهرستان ،که بر سینه خود شعار یا علی داشت علی مردانه سخن برگشود در ابتدا از زحمات نیروی زخمتکش نیروی انتظامی به پاس زخمات شبانه روزی تشکر کرد و در ادامه اعلام نمود با اتهام زدن کذب و تخریب نمی توانند پخش رای کنند. مهندس ملکی در این سخنرانی تمام رقبای خود را برای باره دوم به مناظر حضوری در جلوی مردم دعوت کرد تا با این مناظره بسیاری از حقایق آقایان بر مردم روشن شود وی شش مورد از کارهای زیر بنای خود را اعلام نمود و…

/ 0 نظر / 35 بازدید