پیام نماینده

پیام نماینده

موكلين عزيز ، مردم شريف و بزرگوار شهرهای مشگين شهر-لاهرود – رضی – مرادلو و روستاهای تابعه 

خداوند منان را شاكرم كه توفيق خدمتگزاري شما عزيزان را در سنگر مجلس شوراي اسلامي به اينجانب عنايت فرمود. 

اينك زمان آن رسيده  تا به وعده خود عمل نموده كارنامه دو سال و نیم خويش را تقديم نمايم قبل از ورود به اصل موضوع لازم مي دانم نكاتي را به استحضار برسانم. 

الف : اگر برنامه تبليغاتي اينجانب بازخواني شود دو نكته اساسي بيشتر جلب نظر خواهد كرد

1– توسعه كشاورزي با محوريت تامين آب

 2– توسعه صنعت به منظور ايجاد اشتغال و رونق اقتصادي منطقه 

اين دو محور اساس و شالوده فعاليت اينجانب در اين مدت بوده و گامهاي مهمي در اين راستا برداشته شده كه به تفصيل بيان شده است البته اهميت دادن به دو محور فوق بدين معني

 نيست كه ساير زمينه ها از قبيل راه ، آب شرب ، بهداشت و درمان، آموزش، عمران ،جذب اعتبارات گردشگري و ... از نظر دور مانده است . 

 در اين گزارش سعي شده است تمامي اقدامات انجام يافته ولو فهرست وار تقديم شود و دربعضی موارد تصوير مكاتبات و جوابيه مسئولين اجرايي كشور عينا ارائه شده است. 

ب : اكنون كه دو سال و نیم از دوره نمايندگي مي گذرد در لحظه لحظه آن اعتماد شما عزيزان همچون نيروي محركه اي در افزايش تلاش و پشتكار اينجانب براي پيگيري امور در جهت حل مشكلات منطقه موثر بوده است. 

هر چند كه اولين دوره نمايندگي بنده بود و شناختي از مجلس و نمايندگان نداشتم اما به زودي با ايجاد ارتباط قوي و نشان دادن توانمنديها توانستم از ميان 16 نفر با 15 راي به عضويت كميسيون صنايع و معادن انتخاب شوم و بعد از مدت زمان اندكي با اكثريت آراء به عضويت كميسيون تلفيق بودجه ، كميسيون تحقيق و تفحص از صنايع خودروسازي كشور (به عنوان رئیس کمیته امور قراردادها و قيمت تمام شده) ، كميسيون مشترك لايحه تجارت و عضو هيئت رئيسه و مخبر كميسيون صنايع و معادن و دبير كل فراكسيون صنايع غذايي مجلس شوراي اسلامي برگزيده شوم. 

در بعد مسائل كشوري به استناد اصل 84 قانون اساسي ((هر نماينده در برابر تمام ملت ايران مسئوليت و حق دارد در تمام مسائل داخلي و خارجي كشور اظهار نظر نمايد.)) در مسائل ملي در زمينه هاي مختلف اظهار نظر نموده و نقاط ضعف دستگاهها را بازگو نموده ام موضوع روزنامه ايران –ارائه طرح ممنوعیت ورود کالاهایی که تحت لیسانس شرکتهای آمریکایی تولید میشوند و انگشت نگاری از اتباع آمریکایی - تذكر به وزير امور خارجه در مورد امنيت جاني زايران  عتبات عاليات وپيشنهاد صدور مجوز واردات گوشت مخصوص براي مصرف صنايع گوشتي كشوربه عنوان نمونه بیان می شود . 

در بعد استاني :

 با توجه به شناخت و اعتمادي كه نمايندگان استان از اينجانب داشتند با اطمينان مي گويم اولين دبير مجمع نمايندگان استان بودم كه توانستم انسجام بين نمايندگان را عينيت بخشیده و وحدت بين نمايندگان را برقرار سازم و در ضمن هميشه از حقوق استان در سطح مجلس و كشور دفاع كرده و مي كنم . 

در بعد شهرستان :

 در مورد حوزه انتخابيه بيش از 40% وقت خود را صرف نموده  و تمامي اين مدت در اختيار موكلان محترم بوده ام. در كليه روستاهاي بالاي 100خانوار به دفعات جلسه گذاشته به مشكلات موجود رسيدگي نموده و نياز هاي اساسي  آنان از قبيل آب و  برق و  راه

و... مورد رسيدگي و تصميم گيري قرار گرفته است . 

تا به امروز در شهرهاي لاهرود ،رضي ، مرادلو و دهستانهابيش از چهار بار جلسه و نشست عمومي تشكيل داده ايم و تمامي اينگونه جلسات به همراه مسئولان و روساي ادارت ذیربط بوده است. 

در خود مشگين شهر نيز سه نوبت نشست عمومي و چند جلسه پرسش و پاسخ اختصاصي انجام شده است.

قابل ذکر است که دفتر ارتباط مردمی اینجانب روزهای یکشنبه ، سه شنبه و پنج شنبه حتی در ایام تعطیل و در هنگام حضور اینجانب در حوزه انتخابیه هر روز در خدمت مردم بوده است. 

در مدت نمايندگي بنده با ياري خداوند و پیگیریهای صورت گرفته بيشتر از زمانهاي ديگر مسئولان رده بالاي كشوري از جمله وزير ، معاون وزير ، استاندار ، رئيس مجلس و رئیس جمهور در شهرستان حضور داشته اند و حضور آنان و بركات حاصله از آن بر مردم شريفمان پوشيده نيست و در جاي خود مشروحا بيان خواهد شد.

رجاء واثق دارم با ارزيابي واقع بينانه ، موكلين محترم و بزرگوار تصديق خواهند فرمود در اين مدت 2 سال و نیم گام هاي موثري در حل معضلات و مشكلات و توسعه و پيشرفت منطقه برداشته شده است و انشاءا... اين روند ادامه خواهد داشت . تا چه قبول افتد و چه در نظر آيد. 

در پایان از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و اعضای محترم هیئت دولت و استاندار محترم و مدیران کل و روسای سازمانها و نهادها و مسئوولین ادارات که اینجانب را در پیگیری مسائل و امورات مختلف یاری فرمودند کمال تشکر و قدردانی را دارم . 

با تشکر و سپاس و آرزوی بهروزی برای فرد فرد موکلین محترم 

مهندس ولی ملکی نماینده 

مردم شریف شهرستان مشگین شهر 

در مجلس هفتم شورای اسلامی

/ 15 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمود

اینانیرام کی ایشیقلی گونش آذربایجانداکی قارانلیغی یواجاغ. گلین او گونین تز گلمسینه چالیشاغ

غلامرضا

یاشاسین مشکین دانشجولارین

الناز

چوخ گوزل دی یاشاسین مشگين شهری

موسی

داش باشوا يالانچی

نصرآبادی

جناب آقای موسوی از شما و ساير دوستانی که مايلند در رابطه با عملکرد نماينده خود اطلاعاتی می خواهند به دفتر نمايند مستقر در مشگين شهر تشريف ببريد

بير ايکيليه قوناخ

salam.benim nazarima agar vagean izliyisiz meshginiz pishrat eyliya garak ala birlikda chalishsiz ouzozi eslah eliyasiz.sonra ouna chalishasiz ki shahriz pishraft eliya.angagh agar gasdiz var ki danishgahizin zarfyatin artikhladasiz garak aval daneshgahin boyoglamasina chalishasiz. fagat khahesh ediram shoar vermiyin amal eliyin .omodim var shoarlariz amalai oula.alla siza yar oulsoun.

مريم

........ (''''(`-``'´´-´)'''') ..........).....--.......--....( .........\.....(6..._...6).../ ........./........(..0..)....;.\ ........__.`.-._..'='..._.-.`.__ ......\....'###.,.--.,.###.'.../ ....../__))####'#'###(((_\ ......############# ........############ .......\...#########.../ ...__/...../..######\....\ (.(.(____)....`.#.´..(____).).) سلام دوست من. وبلاگ جالبي داري پيش منم بيا. منتظرتم. تا بعد. باي.

روحی

با عرض سلام خدمت نماینده محبوب شهرستان خدمت خالصانه انسانهایی که جهن خدمت به مردم صادقانه تلاش و پی گیری بی وقفه انجام میدهند در نزد خدای مهربان بی پاداش نخواهد بود

رضا

تلاش برای آبادانی منطقه

ع م

سلام اللریز آغریماسین